Asysta w powrocie do zdrowia

Podczas remontu mojego lokum spadłem z drabiny a przez to uszkodziłem kolano. Od razu chciałem pojechać do szpitala i domyślałem się, że zostanę zobligowany do założenia sztywnego opatrunku. Już po pięciu tygodniach, gdy zdołałem poruszać się po zdjęciu gipsu wyszło na jaw, iż w dalszym ciągu dokucza mi kończyna. Doktór rzekł, iż uszkodzenie kończyny okazało się poważne, dlatego niechybnie potrzebna okaże się kuracja.

Postanowiłem takową propozycję zastosować zatem zapisałem się na terapię rehabilitacyjną przygotowaną przez przychodnie w naszej mieścinie. Już po dwóch tygodniach zauważałem zdecydowaną poprawę, jednakże fizjoterapeuta oznajmił, iż zajęcia rehabilitacyjne nie w pełni zniosą problem z poruszaniem się. Kluczowe jest żeby w czasie, jak bywam w mieszkaniu i przechadzam się mieć ustabilizowaną kończynę. Najbardziej odpowiednim założeniem może być stabilizacja stawu z wykorzystaniem ortezy. Nie rozumiałem co to może być orteza, zaś on objaśnił mi, że jest to szczególna ortopedyczna proteza, jaka stabilizuje stawy. Może zastępować gips gdyby dochodziłoby do niegroźnego urazu nogi a przez to dopomaga wrócić do zdrowia. Fizjoterapeuta wspomniał, że takowy wyrób zdołam nabyć w sklepach medycznych.

Znalazłem odpowiedni sklep ze sprzętem medycznym

Pragnąłem możliwie najrychlej nabyć ortezę. Byłem pewny, iż takowe rozwiązanie wspomoże mnie by wrócić do całkowitej lokomocji. Nie byłem pewien, w jakim miejscu poszukiwać sklepu ze sprzętem medycznym. Potrzebowałbym, aby ten sklep był położony w Krakowie, blisko mego osiedla, więc wpisałem w internecie wyrażenie sklep medyczny kraków. Odnalazłem polecany przez sporą liczbę ludzi sklep Zdrowie. Poprosiłem żonę ażeby mnie przywiozła do sklepu Zdrowie, gdyż w dalszym ciągu odczuwałem problem z jechaniem samochodem. W sklepie Zdrowie doradzono mojej osobie należytą protezę ortopedyczną tudzież przedstawiono jaką drogą ją używać. Poza tym otrzymałem ulgę na zakupienie. Pracownicy byli niesłychanie pomocni, oferowali nam rad i wyróżniali się kompetentną znajomością tematu.

Szybka odnowa nogi

Postanowiłem, że będę użytkować stabilizator kończyny na dzień toteż od razu spostrzegłem postęp. Po 2 tygodniach ból wydawał się o wiele mniejszy. Na terapii czyniłem niezwykle duży postęp. W końcu po trzech miesiącach sfinalizowałem terapię a dodatkowo zakończyłem używać protezę ortopedyczną. Kończyna dolna nadzwyczajnie się odbudowała. Byłem w stanie biegać, kierować autem oraz tańczyć. Dobrze, że zakupiłem stabilizator kończyny w sklepie medycznym w Krakowie, jeślibym tego nie zrobił nie udałoby mi się uzyskać zupełnej sprawności nogi.